Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (11/6)

Το Nations League πρωταγωνιστεί στις μεταδόσεις του Σαββάτου 11 Ιουνίου.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις της ημέρας:

10:15 COSMOTE SPORT 9 HD

ADVERTISING

ERC 2022

SS2 Krzywe 1, Πολωνία

ADVERTISING

11:10 COSMOTE SPORT 9 HD

ERC 2022

SS3 Wojnasy 1, Πολωνία

ADVERTISING

11:15 Eurosport 1

Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων | 24 ώρες Λε Μαν

ADVERTISING

Ποδηλασία

12:00 Eurosport 1

Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων | 24 ώρες Λε Μαν

Μηχανοκίνητα

12:00 Novasports 5HD

WTA 250 ‘s-Hertogenbosch

Τένις

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD

ERC 2022

SS4 Wieliczki 1, Πολωνία

12:25 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 2 2022

Μπακού, Αζερμπαϊτζάν – Sprint Race

13:00 Eurosport 2

Κανόε Σλάλομ

Κανόε / Καγιάκ

13:00 Novasports 6HD

WTA 250 Nottingham

Τένις

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 WTA 250 ‘s-Hertogenbosch

Τένις

14:00 ΕΡΤ Sports 1

Formula 1 2022 – Grand Prix Αζερμπαϊτζάν, 3ες ελεύθερες δοκιμές

Μηχανοκίνητα

15:00 Eurosport 1

Superbike Εμίλια Ρομάνα

Μηχανοκίνητα

15:00 Novasports 6HD

WTA 250 Nottingham

Τένις

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 250 2022

Libema Open

16:00 Eurosport 1

Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων | 24 ώρες Λε Μαν

Μηχανοκίνητα

16:00 Novasports Prime

Ουκρανία – Αρμενία

UEFA Nations League 2022

16:10 Eurosport 2

Κριτεριούμ Ντι Ντοφινέ

Ποδηλασία

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

Κατατακτήριες Δοκιμές

16:55 ΕΡΤ2

Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν

Κατατακτήριες Δοκιμές

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP 250 2022

Libema Open

18:45 ΕΡΤ3

Βέροια – Λεβαδειακός

Μπαράζ ανόδου-παραμονής Super League Interwetten

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε

Τουρκικό Πρωτάθλημα 2021-22

19:00 Eurosport 2

Πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού

Μηχανοκίνητα

19:00 Novasports 1HD

Νήσοι Φερόε – Λιθουανία

UEFA Nations League 2022

19:00 Novasports Prime

Ιρλανδία – Σκωτία

UEFA Nations League 2022

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια

ACB Liga Endesa 2021-22

20:00 Eurosport 2

Γκολφ

Γκολφ

21:00 ΕΡΤ3

Ολυμπιακός – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Stoiximan Basket League

21:15 COSMOTE SPORT 3 HD

EMF Euro 2022

Τελικός

21:45 Novasports Start

Λουξεμβούργο – Τουρκία

UEFA Nations League 2022

21:45 Novasports 6HD

Μαυροβούνιο – Βοσνία Ερζεγοβίνη

UEFA Nations League 2022

21:45 Novasports 5HD

Ρουμανία – Φινλανδία

UEFA Nations League 2022

21:45 Novasports 4HD

Ουαλία – Βέλγιο

UEFA Nations League 2022

 

21:45 Novasports 3HD

Ολλανδία – Πολωνία

UEFA Nations League 2022

21:45 Novasports 2HD

Ουγγαρία – Γερμανία

UEFA Nations League 2022

21:45 Novasports 1HD

Αγγλία – Ιταλία

UEFA Nations League 2022

21:45 Novasports Prime

Λεπτό προς λεπτό

UEFA Nations League 2022

21:45 ALPHA

Αγγλία – Ιταλία

UEFA Nations League 2022

 

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.