ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (14-15/05)

Μπορεί οι εκλογές της ΕΠΣΗ να μονοπωλούν το ενδιαφέρον για την ερχόμενη Κυριακή 15 Μαΐου, όμως υπάρχει και αγωνιστική δράση και μάλιστα με σημαντικά παιχνίδια, καθώς είναι προγραμματισμένη η τελευταία αγωνιστική της Β2 ΕΠΣΗ όπου στο πρόγραμμα υπάρχει το ντέρμπι… τίτλου ανάμεσα στους Νέους Αλμυρού και το Άλογο Μαλεβιζίου. 

Το ερχόμενο σαββατοκύριακο 14 και 15 Μαΐου θα υπάρξει αγωνιστική δράση στην Α2, την Β1 και την Β2 ΕΠΣΗ, με 21 συνολικά αναμετρήσεις το διήμερο, χωρίς να συμπεριλαμβάνονται αυτές της Youth League.

Το 𝐆𝐑𝐀𝐍𝐃𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓, σας παρουσιάζει συγκεντρωτικά το πρόγραμμα: 

ADVERTISING

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

14/05/22
ft
14/05/2217:30
Play off
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ3
35Γκιουλμιχάλης40Γκιουλμιχάλης80Σφακιανάκης
3 - 1
ft
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ1
24Ποντίκαλης
ft
14/05/2218:00
Play off
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ6
16αυτογκόλ41Κοζυράκης56Παππάς59Παππάς75Μποζατζίδης85Ασλαματζίδης
6 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ0
15/05/22
ft
15/05/2218:00
Play out
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ2
5Κυπριωτάκης65Ποταμιανάκης
2 - 3
ft
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ3
18 Κωνσταντινίδης49Γκίνη
ft
15/05/2218:00
Play off
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ1
27Πεχυνάκης
1 - 2
ft
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ2
15Κυπραίος32Κυπραίος
ft
15/05/2220:01
Play out
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20101
9Μπερσιάν
1 - 0
ft
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ0

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

15/05/22
ft
15/05/2218:00
Play out
ΑΟΚΑΟΚ1
65Σταμούλης
1 - 5
ft
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ5
10Βατσινάς23Καλομοίρης54Μ.Σπαχής74Μ.Ξυλούρης80Γ.Κεφαλογιάννης
ft
15/05/2218:00
Play out
ΟΦΑΜΟΦΑΜ1
39Πανταζής
1 - 5
ft
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ5
25Ε.Σπινθουράκης47Οικονομάκης68Ποτηράκης71Οικονομάκης86Ποτηράκης
15/05/2218:00
Play off
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ0 Cancelled ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ0
ft
15/05/2218:00
Play off
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ3
20Πολυχρονάκης69Φραγκιαδάκης(πεν)87Αυτογκολ
3 - 3
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ3
6Ερμάλ13Α.Ξημεράκης29Μιχελουδάκης

Β1 ΕΠΣΗ:

14/05/22
ft
14/05/2218:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ4
21Ζ.Τζαγκαράκης29Ντουλάκης63Ζ.Τζαγκαράκης90Ζ.Τζαγκαράκης
4 - 1
ft
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ1
77Βιδάκης
ft
14/05/2218:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ2
42Κοροβέζος86Παρασύρης
2 - 0
ft
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ0
ft
14/05/2220:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ4
15Κώττας49Πετράκης62Πετράκης79Πετράκης
4 - 1
ft
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ1
34Τσουβαλάς
15/05/22
ft
15/05/2215:00
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ2
61Φώτης63Βαρυξόγλου
2 - 3
ft
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ3
30Πουλανάκης75Δσκαλάκης77Παπαδογιωργάκης
ft
15/05/2218:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ4
30Γεναράκης47Γεναράκης48Σχοιναράκης58Καβάζης
4 - 1
ft
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ1
80Τσαγκαράκης(πεν)
ft
15/05/2218:00
ΔΙΑΣΔΙΑΣ8
2Ν.Κάββαλος15Κεγιαδάκης18Κεγιαδάκης26Γουργούλας40Γουργούλας49Αποστολάκης50Κεγιαδάκης70Λ.Παπαδάκης
8 - 2
ft
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ2
57Ζαϊμάκης85Σπανάκης

Β2 ΕΠΣΗ:

14/05/22
ft
14/05/2212:30
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ1
5Θεοδωσίου
1 - 5
ft
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ5
20Πασπαράκης30Κατσούρι(Πεν.)55Πασπαράκης60Πασπαράκης85Καρπαθάκης
ft
14/05/2217:05
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ7
12Σχοιναράκης23Μαγούλιος29Σταματάκης(πεν)35Σερλιδάκης43Ρουμπάκης65Ρουμπάκης81Βερτουδάκης
7 - 1
ft
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ1
17Μαραυγάκης
15/05/22
ft
15/05/2212:30
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ5
15Ξεκαρδάκης25Αλμπαντάκης37Ξεκαρδάκης39Σαριδάκης57Αλμπαντάκης
5 - 2
ft
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ2
20Ντρομπονίκου75Γιοτοπούλι
ft
15/05/2212:30
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ2
16Γιαννακάκης23Χριστοδουλάκης
2 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ0
ft
15/05/2212:30
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ4
2Τουφεξής20αυτογκόλ49Τουφεξής52Ζγκούρι
4 - 3
ft
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ3
35Πατεράκης55Καλαϊτζάκης60Φαρσάρης
ft
15/05/2218:00
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ5
41Τσακιράκης57Τσακιράκης65Χαμαλάκης75Φιντικάκης81Φουστανάκης
5 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ0
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.