ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (16-17/04)

Ορίστηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 16-17 Απριλίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί: 

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Κύπελλο ΕΠΣΗ – Τελικός – Σάββατο 16 Απριλίου 2022 – 17:45
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΠΟΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Πατεμτζής Γεώργιος, Τσαμπουράκης Γεώργιος, Μάτσας Κωνσταντίνος

4ος: Μανδαλενάκης Μανώλης

Α1 ΕΠΣΗ – 23η αγωνιστική (εξ αναβολής)
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 17:00
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Δασκαλάκης Ι., Κοκμοτός Ι., Μαζοκοπάκης Ζ.
Α1 ΕΠΣΗ – 26η αγωνιστική (εξ αναβολής)
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 17:00
ΑΣΙΤΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΣΙΤΩΝ Μπαλίδης Α., Κοσμαδάκης Σ., Τζανάκη Μ.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – Play off – 3η αγωνιστική
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 17:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Χανιωτάκης Χ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΑ Βισκαδούρος Μ., Κέφης Δ., Τζατζαράκης Δ.
ΜΟΧΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΜΟΧΟΥ Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – Play out – 3η αγωνιστική
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 17:00
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Ζουρμπάκης Α., Κυριάκου Μ.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play off – 5η αγωνιστική
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 17:00
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Σαμιωτάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Φανουράκη Μ.
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 19:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΟΥΒΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σφακιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Ά., Βασιλάκης Α.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play out – 5η αγωνιστική
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 16:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΛΙΝΤΟ Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Κωνσταντάκη Μ.
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 17:00
ΟΦΑΜ – ΑΣΗΜΙ ΕΓΟΗ Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Πετρίδης Ι.
Β1 ΕΠΣΗ – 20η αγωνιστική
Σάββατο 16 Απριλίου 2022 – 15:00
ΔΙΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Μαστορίδης Δ., Μπιμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Παρασύρης Γ., Σαρόγλου Ε., Μακράκης Δ.
ΠΟΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Αναβλήθηκε
Σάββατο 16 Απριλίου 2022 – 20:30
ΓΑΡΙΠΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Χριστουλάκης Ε., Μαζοκοπάκης Ζ., Θέμελη Π.
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Αξιώτης Ε., Μπιτζιλή Μ., Γιγουρτσής Γ.
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 19:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΛΙΝΤΟ Δρακωνάκης Ε., Τάσης Κ., Κουναλάκης Χ.
Β2 ΕΠΣΗ – 20η αγωνιστική
Σάββατο 16 Απριλίου 2022 – 15:00
ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κατσογιάννης Η., Κυριακόπουλος Κ., Ψαλιδάκης Ά.
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΡΟΔΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ.
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 12:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Περτσελάκης Γ., Κυριακίδης Α., Παρασύρης Γ.
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Βισκαδούρος Α., Κοσμαδάκης Σ., Μπατζακάκης Ν.
ΖΑΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΖΑΡΟΥ Ανδριανάκης Ι., Κέφης Δ., Δουκιαντζάκης Ν.
ΓΟΡΤΥΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Τζατζαράκης Δ., Κωνσταντάκη Μ., Νικολαϊδης Π.

ADVERTISING

YOUTH LEAGUE – 9η αγωνιστική
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 13:00
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. ΛΙΝΤΟ Ψαλιδάκης Ά., Κυριάκου Μ., Κουναλάκης Χ.
Κυριακή 17 Απριλίου 2022 – 14:00
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. – ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ Σκριτζοβάλης Β., Μασέλη Φ., Κλάδος Γ.
Δεν έχουν οριστεί: 
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ. – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ. – ΝΕΟΙ ΑΟΑΝ.
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ. – ΑΛΜΥΡΟΣ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ. – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ.

 

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.