MATCHCENTER

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (2-3/4)

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 2-3 Απριλίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί: 

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ – 27η αγωνιστική
Σάββατο 2 Απριλίου 2022 – 16:00
ΜΙΝΩΙΚΗ – Ε.Γ.Ο.Η ΜΙΝΩΙΚΗΣ Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Κοκμοτός Ι.
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ 0 – 3 α.α.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 16:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ζαφείρης Α., Σκριτζοβάλης Β., Φανουράκη Μ.
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Βισκαδούρος Μ., Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΒΟΝΗ ΕΛΙΑΣ Ζιούτος Κ., Δασκαλάκης Α., Αξιώτης Ε.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΙΤΕΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Ρεμεδιάκης Γ.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 17:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗ Βασάκης Γ. Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Μαζοκοπάκης Ζ.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 22η αγωνιστική
Σάββατο 2 Απριλίου 2022 – 16:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Μουλακάκης Κ.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Δρακωνάκης Ε., Σταυράκης Γ., Καλαϊτζής Γ.
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Δασκαλάκης Ι., Σαρόγλου Ε., Πετούσης Ι.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΕΡΓΟΤΕΛΗ Χαραλαμπάκης Ε., Μάτσας Κ., Παρασύρης Γ.
ΛΙΝΤΟ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΛΙΝΤΟ Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Πετρίδης Ι.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play off – 3η αγωνιστική
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 16:00
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Μανιώτης Δ.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 19:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κρασαγάκης Χ., Μπιτζιλη Μ., Ανδριανάκης Ι.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – Play out – 3η αγωνιστική
Σάββατο 2 Απριλίου 2022 – 16:00
ΑΣΗΜΙ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΣΗΜΙΟΥ Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Τζανάκη Μ.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 14:00
ΟΦΑΜ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΕΓΟΗ Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης Χ., Ψαλιδάκης Ά.
Β1 ΕΠΣΗ – 18η αγωνιστική
Σάββατο 2 Απριλίου 2022 – 16:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΓΟΗ Αξιώτης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Τάσης Κ.
Σάββατο 2 Απριλίου 2022 – 19:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακίδης Α., Χανιωτάκης Χ., Γιγουρτσής Γ.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 12:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σκρεπετός Σ., Βασιλάκης Α., Μακράκης Δ.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 12:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΛΙΝΤΟ Περτσελάκης Γ., Τζανάκη Μ., Κλάδος Γ.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 16:00
ΓΑΡΙΠΑ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Βασιλάκης Α., Σκρεπετός Σ., Μακράκης Δ.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 17:00
ΔΙΑΣ – ΠΟΗ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Ξυπάκης Γ., Κοσμαδάκης Σ., Δουκιαντζάκης Ν.
Β2 ΕΠΣΗ – 18η αγωνιστική
Σάββατο 2 Απριλίου 2022 – 16:00
ΡΑΥΚΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σφακιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Μπατζακάκης Ν.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 12:30
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κανταρτζόγλου Δ., Παρασύρης Γ., Κουναλάκης Χ.
ΓΟΡΤΥΣ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Μανιώτης Δ.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Βάγιας Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι.
ΡΟΔΙΑ – ΔΑΦΝΕΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Δασκαλάκης Α., Ζιούτος Κ., Μπιτζιλη Μ.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 16:00
ΖΑΡΟΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΖΑΡΟΥ Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π., Ζουρμπάκης Α.
YOUTH LEAGUE – 7η αγωνιστική
Σάββατο 2 Απριλίου 2022 – 13:15
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. – ΑΛΜΥΡΟΣ. ΣΟΧΩΡΑΣ
Σάββατο 2 Απριλίου 2022 – 16:00
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. – ΝΕΟΙ ΑΟΑΝ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ Ανδριανάκης Ι., Ρεμεδιάκης Γ.
Κυριακή 3 Απριλίου 2022 – 10:30
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ. – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ. ΛΙΝΤΟ Ζουρμπάκης Α., Γιγουρτσής Γ., Νικολαϊδης Π.
Αναβλήθηκαν:
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Click to Hide Advanced Floating Content