Youth League: Σημαντικές αναμετρήσεις για τη 2η αγωνιστική!

Γεμάτο δράση είναι το σημερινό πρόγραμμα για το πρωτάθλημα του Youth League!

Πιο συγκεκριμένα στις 12:00 στο γήπεδο του Εργοτέλη το Μαρτινέγκο υποδέχεται τον Ερμή Ατσαλένιου σε ένα Ηρακλειώτικο ντέρμπι!

Στο γήπεδο της Επισκοπής η τοπική ομάδα αντιμετωπίζει τον Ολυμπιακό Ρεθύμνου, ενώ στο άλλο Ρεθυμνιώτικο παιχνίδι ο Αστέρας αντιμετωπίζει τον Άρη! Τέλος στη Χερσόνησο ο Θρίαμβος αντιμετωπίζει τον Αλμυρό!

ADVERTISING

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας:

19/02/22
ft
19/02/2213:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ1
13αυτογκόλ
1 - 6
ft
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ6
32Ντουλάκης48Βιτώρος70Ντουλάκης80Ντουλάκης85Κωνσταντακόπουλος87Ντουλάκης
19/02/2215:30
Αναβολή
ΕΠΙΣΚΟΠΗΕΠΙΣΚΟΠΗ0 Cancelled ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ0
ft
19/02/2216:15
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ0
0 - 0
ft
ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ0
ft
19/02/2217:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ0
0 - 0
ft
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ0

Η βαθμολογία:

#StandingsΑΓΝΙΗΥΠΕΡΚΑΤΑΔΙΑΦΒΑΘ
1CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑCANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ1290347232427
2ΕΠΙΣΚΟΠΗΕΠΙΣΚΟΠΗ981048113725
3ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ106132491519
4ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ96122213919
5ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ85122314916
6ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ104061725-812
7ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ83051925-69
8ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ103071927-89
9ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ83051827-99
10ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ7115619-134
11ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ71151131-204
12ΝΕΟΙ ΑΟΑΝΝΕΟΙ ΑΟΑΝ7106529-243
13ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ100106-60

Το αυριανό πρόγραμμα:

20/02/22
ft
20/02/2214:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ1
70Μαρκάκης82Τσαγκουντάκης
1 - 0
ft
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ0
ft
20/02/2219:00
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑCANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ1
20Μυφτάρι
1 - 2
ft
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ2
75Βραχασωτάκης93Παπαδάκης
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content