ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (19-20/2)

Φουλ δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα των τοπικών κατηγοριών της ΕΠΣ Ηρακλείου το ερχόμενο σαββατοκύριακο 19 και 20 Φεβρουαρίου.

Το 𝐆𝐑𝐀𝐍𝐃𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓 σας παρουσιάζει συγκεντρωτικά το πρόγραμμα, όλων των κατηγοριών:

Α1 ΕΠΣΗ:

ADVERTISING

19/02/22
ft
19/02/2216:00
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ2
10Πατσάκης55Σταυρουλάκης
2 - 0
ft
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ0
ft
19/02/2216:00
α.α.
ΒΟΝΗΒΟΝΗ3
3 - 0
ft
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ0
ft
19/02/2217:00
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ6
20Ανυφαντάκης30Σεραφειμίδης50Μυλωνάς55Μυλωνάς(πεν)70Μπαλτζάκης80Ταβλαδωράκης
6 - 0
ft
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ0
20/02/22
ft
20/02/2216:00
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ3
32Παπαδάκης36Μεταξάκης84Φουντουλάκης
3 - 0
ft
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ0
ft
20/02/2216:00
ΕΓΟΗΕΓΟΗ0
0 - 5
ft
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ5
7Χ.Νικολάου10Χ.Νικολάου47Τσατσάκης75Σαμπροβαλάκης78Σαμπροβαλάκης
ft
20/02/2216:00
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ6
19Ανωγειανάκης36Μπαμπουλάκης42Κουτσογιαννάκης49Καλαϊτζάκης52Κουτσογιαννάκης90Καλαϊτζάκης
6 - 0
ft
ΟΦΑΟΦΑ0
ft
20/02/2216:00
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ0
0 - 0
ft
ΜΟΙΡΕΣ0
ft
20/02/2216:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ3
15Σφακιανάκης30Κεφάκης40Τρουλάκης
3 - 1
ft
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ1
45Κατσούλης46Τζιράκης

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

19/02/22
ft
19/02/2216:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ3
44Μποζατζίδης50Γεωργόπουλος72Γεωργόπουλος
3 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ0
ft
19/02/2216:15
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ6
15Γωνιανάκης51Τσιμηνικάκης55Χατζηνικολάκης60Ξημεράκης67Χατζηπαράσχος72Μπέης
6 - 0
ft
ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΟΥΝΑΒΟΙ0
ft
19/02/2217:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20101
8Χαλκιαδάκης
1 - 1
ft
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ1
42Κουρής
20/02/22
ft
20/02/2216:00
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ1
90Δαγκωνάκης
1 - 0
ft
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ0
ft
20/02/2216:00
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ1
75Χανιωτάκης
1 - 1
ft
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ1
53Ζούζουλας

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

19/02/22
ft
19/02/2216:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ2
53Σπαχής64Γ.Κονιός
2 - 1
ft
ΑΟΚΑΟΚ1
12Γ.Παπαδάκης(πεν)30Στρατηγάκης
ft
19/02/2216:00
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ1
64Χατζάκης
1 - 2
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ2
55Μιχελουδάκης70Γ.Ξημεράκης74Σαμόλης
20/02/22
ft
20/02/2212:30
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ3
30Μπρέγκ49Πολυχρονάκης57Καρταλιανάκης
3 - 0
ft
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ0
ft
20/02/2216:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ6
12Σαϊτάκης30Σόρρα35Σόρρα60Σαϊτάκης70Κακουλάκης85Τιτάκης
6 - 1
ft
ΟΦΑΜΟΦΑΜ1
55Α.Αεράκης(πεν)
ft
20/02/2216:00
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ1
88Ποτηράκης
1 - 2
ft
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
55Σωτήρχος60Σακλαμάκης

Β1 ΕΠΣΗ:

19/02/22
ft
19/02/2216:30
ΔΙΑΣΔΙΑΣ3
4Τσιριντάνης(πεν)8Φιράνι85Μαγάκης
3 - 0
ft
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ0
ft
19/02/2217:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ1
9Κωστάκης
1 - 1
ft
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ1
16Μαγουλάκης
ft
19/02/2219:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.5
40Χρονάκης55Φανουράκης60Γραμματικάκης68Φουντουλάκης75Γραμματικάκης
5 - 2
ft
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ2
15Μαλαδάκης28Μαλαδάκης
ft
19/02/2219:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ2
67Ουσταμανωλάκης75Βούρδουλας(πεν)
2 - 1
ft
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ1
21Α.Τζαγκαράκης
20/02/22
ft
20/02/2212:45
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ2
32Παπαδογιωργάκης85Λουλάκης
2 - 0
ft
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ0
ft
20/02/2216:40
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ2
25Πέντι45Ρόσσου
2 - 7
ft
ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ7
15Μανιουδάκης22Μανιουδάκης52Αντωνακάκης63Μανιουδάκης66Σχοιναράκης88Κεφαλάκης91Αντωνακάκης

Β2 ΕΠΣΗ:

19/02/22
ft
19/02/2216:00
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ1
16Βραχασωτάκης
1 - 2
ft
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ2
44Σερλιδάκης(Πεν)46ΡουμπάκηςΒ.
20/02/22
ft
20/02/2212:30
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ7
20Μηναδάκης25Μηναδάκης30Μηναδάκης50Ξαγοραράκης55Μηναδάκης65Μηναδάκης72Παπαδάκης(πεν)
7 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ0
ft
20/02/2212:30
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ1
82Ν.Βασιλάκης
1 - 1
ft
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ1
40Τουφεξής
ft
20/02/2216:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ2
7ΖερβόςΝ,(Πεν)79Γκιαουράκης
2 - 1
ft
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ1
85Καλεμάκης88Λεμονάκης
ft
20/02/2216:00
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ1
85Φουστανάκης
1 - 0
ft
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ0
ft
20/02/2216:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ1
75Βολιτάκης
1 - 1
ft
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ1
36Καρτσώνης

YOUTH LEAGUE:

19/02/22
ft
19/02/2213:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ1
13αυτογκόλ
1 - 6
ft
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ6
32Ντουλάκης48Βιτώρος70Ντουλάκης80Ντουλάκης85Κωνσταντακόπουλος87Ντουλάκης
19/02/2215:30
Αναβολή
ΕΠΙΣΚΟΠΗΕΠΙΣΚΟΠΗ0 Cancelled ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ0
ft
19/02/2216:15
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ0
0 - 0
ft
ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ0
ft
19/02/2217:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ0
0 - 0
ft
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ0
20/02/22
ft
20/02/2214:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ1
70Μαρκάκης82Τσαγκουντάκης
1 - 0
ft
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ0
ft
20/02/2219:00
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑCANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ1
20Μυφτάρι
1 - 2
ft
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ2
75Βραχασωτάκης93Παπαδάκης
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content