Παιδικό Πρωτάθλημα: Πρεμιέρα με 79 παιχνίδια το σαββατοκύριακο(11-12/12)!

Το ερχόμενο σαββατοκύριακο 11 και 12 Δεκεμβρίου, ξεκινάει μετά απο ένα μεγάλο χρονικό διάστημα αποχής, το παιδικό πρωτάθλημα που συνδιοργανώνουν ΕΠΣ Ηρακλείου και Περιφέρεια Κρήτης, με συνολικά 79 αναμετρήσεις! 

Το παιδικό πρωτάθλημα τη φετινή χρονιά, έχει χωριστεί σε έξι ηλικιακές κατηγορίες και πιο συγκεκριμένα στις παρακάτω: 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011, 2012-2013, 2014-2015 και 2016. Οι αγώνες ανάλογα την ηλικιακή κατηγορία θα διεξαχθούν σε γήπεδα 11Χ11, 9Χ9, 8Χ8, 6Χ6 και 5Χ5.

Β. Παπαγγελής: «Επιτέλους ξεκινάει η μικρή Παγκρήτια Ποδοσφαιρική Ολυμπιάδα»

ADVERTISING

Το 𝐆𝐑𝐀𝐍𝐃𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓, συγκέντρωσε το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 11 και 12 Δεκεμβρίου και σας το παρουσιάζει αναλυτικά, ανά κατηγορία, με τις ώρες έναρξης των αγώνων αλλά και τα γήπεδα διεξαγωγής του.

10ο παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣΗ – Περιφέρεια Κρήτης
Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2006 – 2007  (11Χ11) – Γήπεδο: Εργοτέλη
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021
ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 11:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΛΙΝΤΟ 12:00
Β ΟΜΙΛΟΣ  2006 – 2007  (11Χ11) – Γήπεδο: Ικάριο
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021
ΑΟΑΝ ΚΑΝΤΙΑ 10:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΟΡΑΚΑΣ 11:00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΟΡΟΣ 12:00
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  2006 – 2007  (11Χ11) – Γήπεδο: ΕΓΟΗ
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021
ΕΥΓ.ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΟΦΗ 9:00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 10:00
ΟΛΥΜΠ/ΕΓΟΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 11:00
Α’ ΟΜΙΛΟΣ  2008 – 2009  (11Χ11) – Γήπεδο: ΠΟΑ
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021
ΛΙΝΤΟ ΠΟΑ 9:00
ΠΑΕ ΟΦΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10:00
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ  2008 – 2009  (11Χ11) – Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΜΙΝΩΙΚΗ 9:00
ΛΙΝΤΟ ΟΦΗ 10:00
ΠΑΟ ΠΟΑ 11:00
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 12:00
Γ1 ΟΜΙΛΟΣ  2008 – 2009  (11Χ11) – Γήπεδο: ΑΛΜΥΡΟΥ
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021
ΛΙΝΤΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 9:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΟΑΝ 10:00
ΕΥΓ.ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΠΟΑ 11:00
ΡΕΠΟ: ΦΑΙΣΤΟΣ
Γ2 ΟΜΙΛΟΣ  2008 – 2009  (11Χ11) – Γήπεδο: Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 10:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 11:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 12:00
ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 13:00
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ  2008 – 2009  (9Χ9) – Γήπεδο: ΚΑΛΕΣΑ
Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021
ΡΕΠΟ ΠΟΑ
ΚΑΝΤΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 10:00
ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΟΦΗ 12:00
ΠΑΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11:00
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ  2008 – 2009  (9Χ9) – Γήπεδο: Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΟ ΑΣΙΤΕΣ 11:00
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΖΑΡΟΣ 12:00
ΡΕΠΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (9Χ9) – Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΛΙΝΤΟ ΟΦΗ 9:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟΑΝ 10:00
ΠΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 11:00
ΠΟΑ ΡΕΠΟ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (9Χ9) – Γήπεδο: ΠΟΑ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
Οι αγώνες της 1ης αγωνιστικής θα γίνουν 20/2/2022 λόγω μη διαθεσιμότητας του γηπέδου
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (9Χ9) – Γήπεδο: ΕΓΟΗ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΟΑ 9:00
ΟΦΗ ΦΑΙΣΤΟΣ 10:00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΜΟΙΡΕΣ 11:00
ΛΙΝΤΟ ΚΟΡΦΟΣ 12:00
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (9Χ9) – Γήπεδο: ΑΛΜΥΡΟΥ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΟ 9:00
ΚΑΝΤΙΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 10:00
ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΡΕΠΟ
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (8Χ8) – Γήπεδο: ΠΟΑ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
Οι αγώνες της 1ης αγωνιστικής θα γίνουν 20/2/2022 λόγω μη διαθεσιμότητας του γηπέδου
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (8Χ8) – Γήπεδο: ΑΛΜΥΡΟΥ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΟΦΗ 10:00
ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΝΟΜ 11:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΟ 12:00
ΡΕΠΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (8Χ8) – Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΛΙΑΝΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 9:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 10:00
ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΛΙΝΤΟ 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΡΕΠΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΟΑ ΠΑΟ 10:00
ΟΦΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 11:00
ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 12:00
ΛΙΝΤΟ ΡΕΠΟ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10:00
ΛΙΝΤΟ ΠΑΟ 11:00
ΟΦΗ ΠΟΑ 12:00
ΡΕΠΟ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΚΑΝΤΙΑ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΚΑΝΤΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 9:00
ΑΟΑΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10:00
ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 11:00
ΛΙΝΤΟ ΠΑΟ 12:00
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΚΑΛΤΣΕΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΜΟΙΡΕΣ ΦΑΙΣΤΟΣ 10:00
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11:00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠ/ΕΓΟΗ 12:00
ΠΑΛΙΑΝΗ ΠΑΝΟΜ 13:00
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΚΑΛΤΣΕΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 9:00
ΟΦΗ ΠΟΑ 10:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 11:00
ΛΙΝΤΟ ΡΕΠΟ
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΡΩΜΑΝΟΣ 11:00
ΠΑΟ ΑΣΙΤΕΣ 12:00
ΡΕΠΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ  2014 – 2015  (6Χ6) – Γήπεδο: ΚΑΝΤΙΑ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΟΦΗ ΛΙΝΤΟ 9:00
ΠΟΑ ΠΑΟ 10:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ 11:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΡΕΠΟ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ  2014 – 2015  (6Χ6) – Γήπεδο: ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 9:00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ 10:00
ΛΙΝΤΟ ΠΟΑ 11:00
ΟΦΗ ΠΗΓΑΣΟΣ 12:00
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  2014 – 2015  (6Χ6) – Γήπεδο: ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΛΙΝΤΟ ΟΦΗ 9:00
ΠΑΟ ΜΙΝΩΙΚΗ Αναβλήθηκε
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΟΜ 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΡΕΠΟ
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ  2014 – 2015  (6Χ6) – Γήπεδο: ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 11:00
ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 12:00
ΡΕΠΟ ΠΑΛΙΑΝΗ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ  2016  (5Χ5) – Γήπεδο: Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΟ 11:00
ΠΟΑ ΟΦΗ 12:00
ΡΕΠΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ  2016  (5Χ5) – Γήπεδο: ΔΕΙΛΙΝΩΝ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11:00
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 12:00
ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΡΕΠΟ
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content