ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (20-21/11)

Ορίστηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 20 και 21 Νοεμβρίου, όπου θα υπάρξει δράση, σε όλες τις τοπικές κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ – 10η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΡΩΜΑΝΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΕΛΙΑΣ Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Παπαδάκης Φ.
ΒΟΝΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Μαυρουδής Δ., Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ.
ΠΑΝΟΜ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΜΑΛΙΩΝ Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ.
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 – 15:30
ΜΟΙΡΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΜΟΙΡΩΝ Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Καρατζάς Γ.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Δ.
ΑΣΙΤΕΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΣΙΤΩΝ Πατεμτζής Γ., Μπιμπάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Χναράκης Δ.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 15:15
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΓΟΗ Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΙΝΤΟ Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 – 16:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΩΡΙΕΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Μπιμπάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ., Θέμελη Π.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 11:30
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΛΙΝΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Δρακωνάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Ψαλιδάκης Σ.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΟΧΟΥ Βισκαδούρος Μ., Βασιλάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Μαυραντωνάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β., Βασάκης Γ. Ε.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 12:00
ΟΦΑΜ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΓΟΗ Δασκαλάκης Α., Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΗΜΙ ΔΑΦΝΩΝ Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μπιτζιλη Μ.
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΛΙΝΤΟ Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Ζουρμπάκης Α.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 18:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Δ., Σαμιωτάκης Ε.
Β1 ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακόπουλος Κ., Μαζοκοπάκης Ζ., Δρακάκης Α.
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΠΟΗ ΕΓΟΗ Ζαφείρης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Πετρίδης Ι.
Σάββατο 20 Νοεμβρίου 2021 – 18:30
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΛΙΝΤΟ Βασιλάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Πετούσης Ι.
ΔΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Κρασαγάκης Χ., Δερμιτζάκης Ν., Τζατζαράκης Δ
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 11:30
ΓΑΡΙΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Μπλαβάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Χναράκης Δ.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 18:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Σκρεπετός Σ., Ζιούτος Κ., Ψαλιδάκης Σ.
Β2 ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 11:30
ΓΟΡΤΥΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Περτσελάκης Γ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Τσαμπουράκης Γ., Ζουρμπάκης Α., Βάγιας Κ.
ΡΟΔΙΑ – ΡΑΥΚΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Βισκαδούρος Α., Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ.
ΔΑΦΝΕΣ – ΖΑΡΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Μαστορίδης Δ., Ξυπάκης Γ., Μπιτζιλη Μ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κανταρτζόγλου Δ., Τζώρτζογλου Φ., Σκρεπετός Σ.
Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΜΟΙΡΩΝ Κέφης Δ., Περτσελάκης Γ., Ανδριανάκης Ι.
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content