Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (13-14/11)

Ένα ακόμα σαββατοκύριακο γεμάτο… δράση, ολοκληρώθηκε πριν λίγο, με συνολικά 30 αναμετρήσεις για τις τοπικές κατηγορίες της ΕΠΣΗ, τέσσερις για τον 7ο όμιλο της Γ Εθνικής και οκτώ για τον β’ όμιλο της Super League 2.

Συγκεντρωτικά τα αποτελέσματα ανά κατηγορία:

Super League 2:

ADVERTISING

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ0
32Γλυνός
0 - 2
ft
ΚΗΦΙΣΙΑΚΗΦΙΣΙΑ2
23Ντορίβα39Καραγκούνης
ft
13/11/2115:00
ΖΑΚΥΝΘΟΣΖΑΚΥΝΘΟΣ0
0 - 1
ft
ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ1
15Αρναρέλλης
ft
13/11/2115:00
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ1
70Μεσιντόρο
1 - 2
ft
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΛΙΘΕΑ2
29Δούμτσης68Μουνιε
14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Β'ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Β'0
0 - 2
ft
ΑΕΚ Β'ΑΕΚ Β'2
70Κοσίδης97Γιούσης
ft
14/11/2115:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ1
33Κόατενγκ
1 - 0
ft
ΕΠΙΣΚΟΠΗΕΠΙΣΚΟΠΗ0
ft
14/11/2115:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ0
0 - 0
ft
ΡΟΔΟΣΡΟΔΟΣ0
ft
14/11/2115:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣΔΙΑΓΟΡΑΣ1
47Κουιρουκίδης
1 - 1
ft
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ1
50Νίκας
ft
14/11/2115:00
ΧΑΝΙΑΧΑΝΙΑ0
0 - 0
ft
ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ0

Γ Εθνική:

14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΑΟΑΝΑΟΑΝ0
0 - 0
ft
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ0
41Αριστεινίδης
ft
14/11/2115:00
ΠΟΑΠΟΑ2
1Καϊμακαμούδης23Ολιβέιρα
2 - 3
ft
ΠΑΟ ΡΟΥΦΠΑΟ ΡΟΥΦ3
20Μάντζιος59Νασιόπουλος65Βενάρδος
ft
14/11/2115:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ0
0 - 1
ft
ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ1
30Κοντογιάννης
ft
14/11/2115:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ0
0 - 0
ft
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.0

Α1 ΕΠΣΗ:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ7
17Αργυρός20ΧαλκιαδάκηςΓ.Γ.(πεν)30ΧαλκιαδάκηςΓ.Γ.40ΧαλκιαδάκηςΓ.Γ.55Φρόκου70Ξυλούρης85Φρόκου
7 - 1
ft
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ1
48Ζερβάκης
ft
13/11/2115:00
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ0
0 - 0
ft
ΜΟΙΡΕΣ0
ft
13/11/2115:00
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ6
13Γιαπεντζάκης28Ρομπάκης45Ρομπάκης48ΣακλαμάκηςΣ55Κενδριστάκης64Κενδριστάκης
6 - 0
ft
ΒΟΝΗΒΟΝΗ0
14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ3
20ΝικολάουΠ.33ΤσατσάκηςΓ.75Ντελία(πεν.)
3 - 0
ft
ΟΦΑΟΦΑ0
ft
14/11/2115:00
ΕΓΟΗΕΓΟΗ0
0 - 3
ft
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ3
70Κοτζαδάκης(πεν.)73Κοζορώνης82Κοτζαδάκης
ft
14/11/2115:08
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ1
1Καρταλλιανάκης
1 - 0
ft
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ0
ft
14/11/2115:30
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ5
9Μαρκάκης32Τζουβάρας50Αποστολάκης65Τζουβάρας90Απλαδάς
5 - 0
ft
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ0
ft
14/11/2115:30
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ2
33Γιούνγκα57Καφούσης
2 - 2
ft
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ2
55Μυλωνάς80Μαυρομάτης

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ3
22Κυπραίος72Τσιμινικάκης(πεν)80Κιτσίκου
3 - 0
ft
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ0
85Χρήστου
ft
13/11/2115:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20103
24Παπαγγελής28Παπαγγελής60Μπόγρης
3 - 1
ft
ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΟΥΝΑΒΟΙ1
15Τσαρσιταλίδης
ft
13/11/2115:00
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ1
45Διαμαντάκης(αυτογκολ)
1 - 2
ft
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ2
66Νταουσιάνης80Βαρδονικολάκης
ft
13/11/2115:30
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ3
15Χριστοφής65ΚαταρτζήςΜ75Αγγελής
3 - 1
ft
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ1
45Κατσαρής80Κατσαρής85Βασιλάκης
14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ0
0 - 3
ft
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ3
3Καρδουλάκης30Πλατοκούκης46Ντίσα

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ2
85Λυδάκης87Γρηγοράκης
2 - 2
ft
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ2
26Βιολάκης84ΟικονομάκηςΚ.
ft
13/11/2115:00
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ2
31Χατζάκης(πεν)41Τσαφαντάκης
2 - 3
ft
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
17Μιχελεκάκης28Μιχελεκάκης66Νοικοκυράκης85Σχοιναράκης87Μιχελεκάκης
14/11/21
ft
14/11/2115:00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ0
0 - 1
ft
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ1
65Παγκαλάκης
ft
14/11/2115:00
ΑΟΚΑΟΚ1
70Κατσαμάνης
1 - 1
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ1
60Κοσμαδάκης
ft
14/11/2115:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ5
3Καλομοίρης44Δραμουντάνης50Καλομοίρης(πεν)59Σπαχής69ΣπαχήςΜ
5 - 1
ft
ΟΦΑΜΟΦΑΜ1
55Σκουλούδης

Β1 ΕΠΣΗ:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ3
3Ξένος47Ξένος85Ξένος
3 - 4
ft
ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ4
25Δρίβας38Αντωνακάκης50Κουκάκης93Γεναράκης
ft
13/11/2118:30
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ1
8Κουγιός
1 - 4
ft
ΔΙΑΣΔΙΑΣ4
18Κεγιαδάκης24Γούργουλας30Τσιριντάνης85Κεγιαδάκης
14/11/21
ft
14/11/2111:30
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ0
0 - 2
ft
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ2
25Χότζα88Φθενάκης
ft
14/11/2112:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ4
3Φραγκιαδάκης40Μαυρόπουλος80Πιλάτος85Δεληγιάννης
4 - 0
ft
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ0
ft
14/11/2118:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.3
30Στειακάκης70Χρονάκης80Ρουκουνάκης
3 - 2
ft
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ2
2Πετράκης45Τσικανδυλάκης
ft
14/11/2118:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ3
24Δημητρακόπουλος42Στεφανάκης87Στεφανάκης
3 - 2
ft
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ2
40Αξιώτης70Ντραγκίτσι

Β2 ΕΠΣΗ:

13/11/21
ft
13/11/2115:00
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ10
10Καρτσάκης27Τσαμπουράκης41Θεοδοσίου43Θεοδοσίου47Τσαμπουράκης49Θεοδοσίου57Θεοδοσίου63Τσαμπουράκης73Παπαδάκης82Γαλανός
10 - 2
ft
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ2
18Χριστοδουλάκης87Σκαπέρδας
ft
13/11/2115:45
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ2
14Σέλε42Σέλε
2 - 1
ft
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ1
57ΠατεράκηςΚ93Χαλκιαδάκης
14/11/21
ft
14/11/2112:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ3
47Συνολάκης60Νικηφόρος80Σημαιάκης
3 - 1
ft
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ1
67ΡουμπάκηςΒ.
ft
14/11/2112:00
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ0
0 - 2
ft
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ2
32Μαραυγάκης(πεν.)68Μαραυγάκης
ft
14/11/2115:00
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ6
8Ξεκαρδάκης40Ξεκαρδάκης75Ξεκαρδάκης78Ξεκαρδάκης83Θεργιάκης90Θεργιάκης
6 - 1
ft
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ1
14Φραγκιαδάκης65Καραλής
ft
14/11/2115:30
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ2
26Φισέκου61Κουτσάκης
2 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ0
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content