ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου (30-31/10)

Ορίστηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 30 και 31 Οκτωβρίου, σε όλες τις τοπικές κατηγορίες, καθώς έχει προγραμματιστεί και η πρεμιέρα σε Β1 και Β2 ΕΠΣΗ. 

Αναλυτικά οι ορισμοί: 

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ – 7η αγωνιστική
Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 – 15:00
ΒΟΝΗ – ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σαμιωτάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Μασέλη Φ.
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Σφακιανάκης Δ., Μανιώτης Δ., Φανουράκη Μ.
ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Αξιώτης Ε.
Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 – 15:30
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΕΛΙΑΣ Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Μαστορίδης Δ.
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 – 15:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΣΙΤΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Θέμελη Π.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.
Ε.Γ.Ο.Η – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΕΓΟΗ Πατεμτζής Γ., Μπαλίδης Α., Τσαμπουράκης Γ.
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Ζιούτος Κ., Μπιμπάκης Α., Μπιτζιλη Μ.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 – 15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΜΟΧΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Κατσογιάννης Η., Βισκαδούρος Α., Περτσελάκης Γ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΠΟΑ Δασκαλάκης Ι., Κανταρτζόγλου Δ., Ψαλιδάκης Σ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΛΙΝΤΟ Παπαδάκης Φ., Μπιμπάκης Α., Μαζοκοπάκης Ζ.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Δρακωνάκης Ε., Θέμελη Π., Ρεμεδιάκης Γ.
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 – 15:00
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Ζιούτος Κ., Καρατζάς Γ., Καταχανάκης Η.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 – 15:00
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Ζιούτος Κ., Καρατζάς Γ., Καταχανάκης Η.
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 – 15:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ ΛΙΝΤΟ Ξυπάκης Γ., Σκρεπέτος Σ., Βασιλάκης Α
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Μαυραντωνάκης Ι., Μασέλη Φ., Μαζοκοπάκης Ζ.
ΡΟΥΒΑΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ., Ψαλιδάκης Σ.
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 – 18:30
ΟΦΑΜ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Γαρεφαλάκης Κ., Αξιώτης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.
Β1 ΕΠΣΗ – 1η αγωνιστική
Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 – 18:30
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΑ Κανταρτζόγλου Δ., Δρακουλάκης Κ., Κωνσταντάκη Μ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Μπιμπάκης Α., Μανδαλενάκης Ε., Τζατζαράκης Δ.
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 – 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Μαστορίδης Δ., Καταχανάκης Η., Βάγιας Κ.
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 – 18:30
ΠΟΗ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σκρεπέτος Σ., Δασκαλάκης Α., Σκριτζοβάλης Β.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δρακωνάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Τζώρτζογλου Φ.
ΔΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΟΑ Κανταρτζόγλου Δ., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.
Β2 ΕΠΣΗ – 1η αγωνιστική
Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 – 15:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Σκρεπέτος Σ., Δερμιτζάκης Ν.
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 – 12:00
ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Καλαϊτζής Γ.
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Μπαλίδης Α., Καταχανάκης Η., Ανδριανάκης Ι.
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 – 15:00
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΠΟΜΠΙΑΣ Μανιώτης Δ., Ζουρμπάκης Α., Πετούσης Ι.
Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021 – 15:30
ΡΑΥΚΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ., Καλαϊτζής Γ.
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content